Home Archiwum Kampinoski Park Narodowy zaprasza do udziału w postępowaniu pn. „Ekspertyza Lichenologiczna”
Kampinoski Park Narodowy zaprasza do udziału w postępowaniu pn. „Ekspertyza Lichenologiczna” PDF Drukuj Email
Archiwum ogłoszeń - Archiwum przetargów i ogłoszeń
środa, 26 czerwca 2019 09:05

Kampinoski Park Narodowy zaprasza do udziału w postępowaniu pn. „Ekspertyza Lichenologiczna” w ramach realizacji zadań projektu ze środków unijnych pn. „Ochrona mozaiki siedlisk rzadkich gatunków roślin i zwierząt w Kampinoskim Parku Narodowym” nr projektu POIS.02.04.00-00-0146/16.

Ekspertyza lichenologiczna obejmie szczegółową inwentaryzację bioty porostów (epility, epigeity, epiksylity – na podłożach pochodzenia naturalnego, półnaturalnego i antropogenicznego) na pięciu siedliskach (gospodarstwach) zabudowanych (wyłącznie w obrębie zabudowań) wykupionych w ramach Projektu. Na podstawie badań terenowych Wykonawca opracuje wyniki w postaci Sprawozdania do 31 października bieżącego roku w formie papierowej i elektronicznej (pendrive, płyta CD).

Warunek udziału w postępowaniu - Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał lub brał udział w wykonaniu, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonuje lub bierze udział w wykonaniu co najmniej jednej usługi polegającej na inwentaryzacji bioty porostów

Kryterium wyboru oferty - najniższa zaproponowana cena brutto wykonania ekspertyzy lichenologicznej.

Proszę o przesyłanie ofert wykonania powyższego zamówienia do 28 czerwca 2019 r. (piątek) do godziny 10:00 na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z tytułem „Ekspertyza Lichenologiczna”.

Zmiana godziny składania ofert: godz 10:00

Nazwa pliku: exp lich.zip (Details)
Typ: zip
Rozmiar: 3,577.57 Kb
Poprawiony: sobota, 29 czerwca 2019 00:01