Home Archiwum Praca - konserwator – rzemieślnik
Praca - konserwator – rzemieślnik PDF Drukuj Email
Archiwum ogłoszeń - Archiwum przetargów i ogłoszeń
środa, 08 listopada 2017 13:41

Kampinoski Park Narodowy zatrudni pracownika na stanowisku konserwator – rzemieślnik w ramach umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu na okres 1 roku z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony

1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Wykonywanie zleconych przez przełożonego prac ogólnobudowlanych, instalacyjnych, naprawczych, konserwacyjnych.
  • Wykonywanie innych prace doraźnie zlecone przez przełożonych.

2. Wymagania związane z zakresem czynności na stanowisku pracy, na które przeprowadzany jest konkurs

2a. Wymaganie niezbędne:

  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • obywatelstwo polskie
  • pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych
  • nie toczy się przeciwko kandydatowi postępowanie dyscyplinarne
  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku

2b. Wymagania dodatkowe:

  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak lęku wysokości
  • dodatkowym atutem będzie poosiadanie uprawnień (spawacza, elektryczne itp.)

3. Wykaz dokumentów, termin i miejsce ich złożenia

3a. Kandydat składa następujące dokumenty:

  • kwestionariusz osobowy lub CV - ze zdjęciem
  • list motywacyjny
  • kserokopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających staż pracy oraz zajmowane stanowiska
  • oświadczenie kandydata dotyczące:

- posiadania obywatelstwa polskiego, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych

- wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata dla celów przeprowadzanego konkursu

3b. Termin i miejsce złożenia dokumentów:

  • termin złożenia dokumentów: do dnia 20.11.2017 r.
  • miejsce złożenia dokumentów: wymagane dokumenty należy składać lub przesyłać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Konkurs na stanowisko: referenta ds. budowlanych” na adres Kampinoski Park Narodowy ul. Tetmajera 38 05-080 Izabelin (sekretariat – pokój 104)

Wynik naboru zostanie ogłoszony w BIP KPN

Poprawiony: wtorek, 21 listopada 2017 00:02