Home Zapytania ofertowe Wynik postępowania na wykonanie usług z zakresu wykaszania łąk na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego w 2018 r
Wynik postępowania na wykonanie usług z zakresu wykaszania łąk na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego w 2018 r PDF Drukuj Email
Archiwum przetargów i ogłoszeń
Wpisany przez Anna Siwak   
środa, 27 czerwca 2018 07:59

W związku z ogłoszonym w dniu 8.06.2018 r. postępowaniem w trybie Rozeznania rynku na „Wykonanie usług z zakresu wykaszania łąk na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego w 2018 r.” realizowanego na podstawie uzyskanego dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pod nazwą: „Czynna ochrona podmokłych łąk – siedlisk rzadkich gatunków motyli i ptaków oraz aktywna ochrona nietoperzy w Kampinoskim Parku Narodowym”, nr umowy – 605/2014/Wn-07/OP-WK/D oraz ze środków własnych Kampinoskiego Parku Narodowego w terminie wpłynęło 30 ważnych ofert na poszczególne części zamówienia.

Na wykonanie całego zadania przeznaczono 101 444,34 zł (1 111,11 zł/ha). Biorąc pod uwagę kryteria oceny ofert (cena oferty brutto) następujące oferty uzyskały najwyższą ocenę:

Obwód ochronny Sieraków –wykonawca Sławomir Pawłowski

Obwód ochronny Lipków –wykonawca Sławomir Pawłowski

Obwód ochronny Zamczysko –wykonawca Sławomir Pawłowski

Obwód ochronny Kaliszki –wykonawca Sławomir Pawłowski

Obwód ochronny Dąbrówka –wykonawca Sławomir Pawłowski

Obwód ochronny Wiersze –wykonawca Gospodarstwo Rolne Przemysław Kąpiński,

Obwód ochronny Wilków –wykonawca Sławomir Pawłowski

Obwód ochronny Kampinos –wykonawca Sławomir Pawłowski

Z powyższymi wykonawcami zostaną podpisane umowy na poszczególne części zamówienia. W celu podpisania umów zapraszamy w dniu 2 sierpnia 2018 r.
Poprawiony: środa, 06 lutego 2019 13:56