Home Archiwum Praca na zastępstwo - specjalista ds. ochrony przyrody w Zespole ds. Ochrony Przyrody
Praca na zastępstwo - specjalista ds. ochrony przyrody w Zespole ds. Ochrony Przyrody PDF Drukuj Email
Archiwum ogłoszeń - Archiwum przetargów i ogłoszeń
czwartek, 15 listopada 2018 09:31
Kampinoski Park Narodowy zatrudni na zastępstwo
od 1 grudnia 2018 roku pracownika na stanowisko specjalisty ds. ochrony przyrody w Zespole ds. Ochrony Przyrody

I. Wymiar czasu pracy i okres zatrudnienia
-      Wymiar czasu pracy: 1/1
-      Wstępnie - umowa na zastępstwo ok. - 1 rok

II. Zadania
Prowadzenie spraw związanych z ochroną nieleśnych ekosystemów lądowych, ochroną gatunkową roślin oraz siedlisk na terenach nieleśnych otwartych. Zakres obowiązków obejmuje także sporządzanie umów dzierżaw gruntów rolnych oraz prowadzenie wszystkich spraw związanych z tymi umowami.

III. Wymagania kwalifikacyjne - niezbędne
1.        Wykształcenie wyższe na kierunku; leśnictwo,
2.        Umiejętność obsługi komputerowych programów biurowych (MsOffice, Excell).
3.        Zainteresowanie ochroną przyrody.
4.        Komunikatywność, umiejętność formułowania wypowiedzi ustnych i pisemnych skierowanych do różnych grup odbiorców.
5.        Prawo jazdy kat. B.

IV. Wymagania kwalifikacyjne - pożądane
1.        Samodzielność, inicjatywa i kreatywność.
2.        Umiejętność pracy w zespole.
3.        Doświadczenie w pracy związanej z: ochroną przyrody.
4.        Doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków finansowych Unii Europejskiej i krajowych funduszy ochrony środowiska.

V. Miejsce i termin składania aplikacji
-         Miejsce: Kampinoski Park Narodowy, ul. Tetmajera 38, 05 - 080 Izabelin
-        Termin: do 26 listopada 2018 r. (decyduje data wpływu do KPN)

VI. Wymagane dokumenty:
-        Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
-        Życiorys i list motywacyjny
-        Kopie świadectw pracy (przebieg dotychczasowego zatrudnienia)
-        Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do   celów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 stycznia 1997r o ochronie danych osobowych

Poprawiony: wtorek, 27 listopada 2018 00:01