Home Archiwum Oferta pracy - administrator sieci i systemów
Oferta pracy - administrator sieci i systemów PDF Drukuj Email
Archiwum ogłoszeń - Archiwum przetargów i ogłoszeń
poniedziałek, 18 kwietnia 2011 13:10

Kampinoski Park Narodowy poszukuję osoby na stanowisko informatyka - ADMINISTRATOR SIECI I SYSTEMÓW.

lub na adres korespondencyjny: Dyrekcja Kampinoskiego Parku Narodowego

ul. Tetmajera 38

05-080 Izabelin

Opis stanowiska:

Obowiązki

  • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania systemów i aplikacji

  • Wsparcie użytkowników przy rozwiązywaniu typowych problemów technicznych

  • Instalacja oprogramowania, konfiguracja stacji roboczych

  • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania sieci

  • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania sprzętu komputerowego

  • Doradztwo w zakresie sprzętu i oprogramowania

  • Wykonywanie okresowych przeglądów, konserwacji oraz napraw sprzętu komputerowego jak i radiowego

  • Instalacja systemów transmisyjnych , uruchamianie

  • Instalacja urządzeń stacji bazowych (praca na wysokości, maszty kratowe 30m i więcej)

  • Instalacja linków radiowych (Mikrotik)

  • Instalacja torów antenowych

  • Czynne uczestnictwo w innych zadaniach informatycznych

Kwalifikacje

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows

  • Dobra znajomość zagadnień sieci komputerowych

  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych

  • Umiejętność ustawiania ruterów z systemem MikroTik

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym bezproblemowe poruszanie się w dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie związane z instalacją systemów antenowych, linków radiowych, systemów transmisyjnych

  • Znajomość zagadnień radiokomunikacji, (systemy łączności radiowej LB VHF UHF )

  • Kreatywność i samodzielność w działaniu

  • Dużym atutem jest znajomość oprogramowania LinuxRouter

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy w terenie

Poprawiony: wtorek, 26 kwietnia 2011 01:43