Home Archiwum Praca - księgowy
Praca - księgowy PDF Drukuj Email
Archiwum ogłoszeń - Archiwum przetargów i ogłoszeń
czwartek, 22 czerwca 2017 08:36
Kampinoski Park Narodowy zatrudni od 01.08.2017 roku

Księgowego

(stanowisko poza Służbą Parku)

wymiar czasu pracy: 1/1

umowa  na czas określony ( 1 rok) z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony

Wymagania niezbędne:

  1. wykształcenie; wyższe na kierunku ekonomicznym lub średnie ekonomiczne i 1 rok pracy w zawodzie
  2. obsługa komputera  w zakresie podstawowych programów biurowych

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy;

1. Prowadzenie ewidencji magazynowej, ilościowo- wartościowej materiałów i towarów
2. Wypisywanie dokumentów obrotu materiałowego tj.: Rw, Mm, Wz.
3.  Rozliczanie okresowych inwentaryzacji materiałów  i towarów magazynowych.
4.  Sprawdzanie pod względem formalno- rachunkowym dowodów  księgowych w zakresie wydatków krajowych i europejskich.
5.  Prowadzenie analiz ewidencji analitycznej do kont rozrachunków z dostawcami i odbiorcami . Bieżąca analiza operacji finansowych  i stałe czuwanie nad terminowością  dokonywanych rozrachunków.  Dokonywanie  uzgodnień  sald z kontrahentami. W przypadkach opóźnień we wnoszeniu wpłat wysyłanie wezwań do zapłaty oraz  naliczanie odsetek  za opóźnienie w zapłacie.
W sprawach  uporczywych dłużników  kierowanie spraw do sądu i współpraca w tym   zakresie z radcą  prawnym, aby nie dopuścić do przedawnienia należności.
6.  Wystawianie faktur dotyczących sprzedaży materiałów, towarów i usług.
8. Wprowadzanie dowodów księgowych do systemu finansowo- księgowego.

Wymagania pożądane:

wysokie umiejętności organizacyjne, komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, obowiązkowość, dyspozycyjność, samodzielność

W związku z tym proszę składać na adres;

Dyrekcji Kampinoskiego Parku Narodowego, ul. Tetmajera 38, 05 - 080 Izabelin

w terminie do 14 lipca 2017 r (decyduje data wpływu do KPN)

Wymagane dokumenty;

  1. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  2. życiorys i list motywacyjny
  3. kopie świadectw pracy,
oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 stycznia 1997r o ochronie danych osobowych
Poprawiony: piątek, 14 lipca 2017 00:01